Menu Zamknij

A za ile tak mniej więcej?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Szanowny kliencie, czytelniku, konsumencie. Tym wpisem „pół żartem, pół serio” rozpoczynamy cykl z poradami na naszym blogu. To tutaj regularnie będziemy dzielić się z Tobą fachowymi wskazówkami oraz nowościami dedykowanymi branży budowlanej. To Ty, Twoje pytania i potrzeby są dla nas inspiracją do budowania pozytywnych relacji i dzielenia się naszym doświadczeniem. No dobra. Dość tego lukrowania, bo zrobiło się jak w fabryce Willego Wonki. Zaczynamy!

Co to właściwie znaczy mniej więcej?

Pytanie jest tak samo nieprecyzyjne jak odpowiedzi, które otrzymasz. Dlaczego nie jesteśmy w stanie podać Ci ceny na nasze produkty od ręki, tak na już? Wyjaśnimy to w bardzo prosty sposób.

Wyobraź sobie sytuację. Załóżmy, że jesteś w piekarni i chcesz kupić chleb. Zakup pieczywa, niby oczywista sprawa, ale opcji do wyboru jest multum, a ceny różnią się w zależności od rodzaju produktu. Wybór nie jest łatwy ;-). „Poproszę o chleb” w tych czasach nie jest wystarczające. Musisz być precyzyjny. Chleb bezglutenowy, pełnoziarnisty, zwykły, na zakwasie, razowy, z suszonymi pomidorami. Generalnie „Neverending story”. Ten trywialny przykład bardzo dosadnie pokazuje, że wiele czynników wpływa na cenę.

Druga sytuacja. Wpisz w swojej wyszukiwarce „Ile kosztuje samochód osobowy”, albo nawet dodaj swoją ulubioną markę. I co? W tym przypadku też nie dowiesz się tego czego oczekujesz. Dlatego w naszej branży, jak w wielu innych bardzo istotne i pomocne są pewne informacje, które warto zebrać przed kontaktem z nami. Wówczas wtedy przygotowana wycena będzie zbliżona do tej ostatecznej – co w efekcie przyspieszy cały proces i zbliży nas wspólnie do celu.

Jakich informacji potrzebujemy?

Zazwyczaj klienci oczekują na dość sprawne udzielenie odpowiedzi na zapytanie w szczególności jeżeli chodzi o bramy garażowe. No to pomóżmy sobie nawzajem! Bezsprzecznie w każdym przypadku ważne są wymiary. Jeśli mówimy o oknach, roletach czy nawet drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych najszybszą drogą jest przesłanie nam projektu domu, stolarki okiennej, czy nawet samodzielnie sporządzonego rysunku. Natomiast w kwestii bram garażowych Wiśniowski jesteśmy bardziej wścibscy 😉.

Jeżeli zdecydujesz się na kontakt poprzez formularz uzupełnij go o informacje typu:

  • który rodzaj bramy Ciebie interesuje: segmentowa, roletowa, uchylna, rozwierna,
  • jaki kolor,
  • sposób otwierania: ręczny, czy automat,
  • czy garaż przynależy ścianą do bryły budynku mieszkalnego (istotne dla ustalenia stawki VAT),
  • jeśli tak, to daj nam znać, czy masz dodatkowe wejście do niego,
  • czy w wycenie zawrzeć: montaż, demontaż i utylizację starej bramy?

Po uzyskaniu tych informacji, przygotujemy dla Ciebie wycenę prawdopodobnie tego samego dnia. No chyba, że zadzwonisz, bądź napiszesz do nas tuż przed końcem naszej pracy. W przypadku ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych najprościej umówić się od razu na bezpłatny pomiar. W trakcie spotkania odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zaproponujemy najbardziej optymalną opcję dla Ciebie. Finalnie decyzja o współpracy z nami zależy rzecz jasna do Ciebie, ale wybierając nasze produkty i usługi masz zapewnioną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną. Przede wszystkim pamiętamy o Tobie nie tylko w momencie podjęcia decyzji i dokonywania transakcji. Po miesiącu kontaktujemy się, żeby sprawdzić, czy wszystko przebiegło pomyślnie, wsłuchujemy się w uwagi i wyciągamy wnioski na przyszłość!

A tymczasem poznaj naszą ofertę oraz przejrzyj katalogi i wejdź do świata ogrodzeń.

Katalog ogrodzeń posesyjnych.

Katalog ogrodzeń przemysłowych.

I właśnie tak mniej więcej😊 odbywa się proces przygotowywania wycen „skrojonych” idealnie pod Twoje potrzeby i fantazje. Pamiętaj, że możesz nas również odwiedzić w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim i Słubicach. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *