Menu Zamknij

WOKA Poznań

Firma DARA w Złotnikach

BRAMA OGRODZENIOWA POSESYJNA DWUSKRZYDŁOWA – KOLEKCJA CLASSIC

Prezentujemy realizację wykonaną przez WOKA Poznań dla firmy DARA w Złotnikach. Inwestor zdecydował się na bramę ogrodzeniową posesyjną dwuskrzydłową z kolekcji CLASSIC, wzór AW.VA.55 firmy WIŚNIOWSKI.

Zamontowano dodatkowe fotokomórki BFT Desme, które są wyprodukowane z materiału odpornego na uszkodzenia i osiągają zasięg do 30 metrów. Jako dopełnienie automatyki zainstalowano też lampę sygnalizacyjną LED, która zwiększa poziom bezpieczeństwa eksploatacji bramy.

Napęd BFT Phobos BT A25 + jest wyposażony w panel sterowania THALIA LIGHT z wyświetlaczem LCD oraz technologię D – TRACK, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania – m.in. pozwala wykrywać przeszkody. Plusem jest też „funkcji furtki” – możliwość częściowego otwierania jednego skrzydła bramy.

FURTKA OGRODZENIOWA POSESYJNA CLASSIC, MULTI BOX

Do kompletu zamontowano Furtkę Ogrodzeniową Posesyjną z kolekcji Classic o wzorze AW.VA.55. Wzór ten jest najbardziej klasyczną opcją ze wszystkich dostępnych możliwości w ofercie firmy WIŚNIOWSKI.
Wieńcząc całą inwestycję zamontowaliśmy słup MULTI BOX, który został zaprojektowany w najbardziej funkcjonalny sposób – tak, by połączyć funkcję chwytaka do bramy i furtki z funkcją wideo domofonu, włącznika kodowego i skrzynki pocztowej.

SEGMENT OGRODZENIOWY POSESYJNY – CLASSIC

Segment to podstawa każdego ogrodzenia – kolekcja CLASSIC to opcja, która pozwala na wybór poziomu przezierności, który zapewnia odpowiednią prywatność.

KOLORYSTYKA

Inwestycja została zrealizowana w szlachetnym kolorze Antracytu -RAL 7016 w wykończeniu matowym.
Mix powłoki cynkowej z powłoką lakierowaną, który oferuje system DUPLEX pozwala na zwiększenie czasu użytkowania tych produktów.

Produkty z tej realizacji

Kliknij w produkt, żeby dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji. Jesteśmy zadowoleni z efektu finalnego naszych prac – ocenę pozostawiamy Tobie!

Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla Twojego domu lub firmy, nie czekaj – zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar, w trakcie spotkania odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i ocenimy zakres prac.