Menu Zamknij

WOKA Poznań

Ul. Kozaka w Poznaniu

BRAMA OGRODZENIOWA POSESYJNA DWUSKRZYDŁOWA, FURTKA LEWA I PRAWA

Prezentowana realizacja wykonana przez firmę WOKA Poznań przy ul. Kozaka w Poznaniu to przykład ponadczasowej elegancji. Inwestor zdecydował się na Bramę Ogrodzeniową Posesyjną Dwuskrzydłową z kolekcji LUX, wzór AW.10.54, która jest otwierana ręcznie.

Dodatkowo zamontowano dwie Furtki Ogrodzeniowe Posesyjne – prawą i lewą, które są spójne wzorniczo z bramą i resztą ogrodzenia. Obie furtki również pochodzą z kolekcji LUX marki WIŚNIOWSKI, wzór AW.10.53.

SEGMENT OGRODZENIOWY POSESYJNY

Dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego dobrano segment Ogrodzeniowy Posesyjny również z kolekcji LUX, który dopełnił całości inwestycji.

PANEL VEGA B

Zamontowano również Panele Kratowe Vega B, zgrzewane punktowo ze stalowych pionowych i poziomych prętów pojedynczych. Produkt został zabezpieczony antykorozyjnie co zwiększy jego wytrzymałość na warunki atmosferyczne – zastosowano ocynkowanie z powłoką poliestrową.

Panel VEGA B to produkt idealny w sytuacjach, w których liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo – to znaczy, że sprawdzają się praktycznie zawsze, dlatego poleciliśmy je również przy tej inwestycji.

KOLORYSTYKA

Dbając o każdy detal realizacji poleciliśmy rozwiązanie spójne kolorystycznie – klient zdecydował się na klasyczną i ponadczasową czerń RAL 9005 w wykończeniu matowym.

Produkty z tej realizacji

Kliknij w produkt, żeby dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ

Zobacz jak wygląda ta inwestycja „przed” i „po” wykonaniu naszej usługi. Jeśli masz pytania dotyczące zastosowanych produktów – skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły, które Cię interesują.

Szukasz informacji na temat bramy dwuskrzydłowej Traffic, rozwiązania MULTI BOX lub chcesz po prostu ogrodzić swoją inwestycję?

Skontaktuj się z nami
– doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!