Menu Zamknij

WOKA Poznań

Ul. Strzelecka w Swarzędzu

TROCHĘ HISTORII…

Z wielką dumą prezentujemy realizację wykonaną przez WOKA Poznań przy ul. Strzeleckiej w Swarzędzu dla firmy BYSTRY.

BYSTRY to marka rodzinna znana wszystkim ze swoich wędlin, kiełbas, wędzonek i innych smakołyków.

Zakład produkcyjny firmy znajduje się w budynkach z początku XX wieku, które zostały przebudowane pod nadzorem konserwatora zabytków. Cieszymy się, że obdarzono nas zaufaniem i WOKA Poznań mogła zrealizować inwestycję dokładając swoją cegiełkę do wizerunku marki ANDRZEJ BYSTRY.

DWUSKRZYDŁOWA BRAMA TRAFFIC, NAPĘD CAME FERNI 1024

Inwestor zdecydował się na bramę przemysłową marki WIŚNIOWSKI – dwuskrzydłową TRAFFIC z łamanym skrzydłem. Zaproponowaliśmy to rozwiązanie ze względu na wzmożony ruch w tym miejscu oraz niewątpliwe walory estetyczne.

Zamontowany napęd CAME FERNI 1024 zapewnia do 250 cykli na dobę oraz prędkość otwierania bramy ok. 0,6 m/s.

APLIKACJA Z LOGO FIRMY BYSTRY

Na specjalnie zamówienie zrealizowaliśmy aplikację nierdzewną w kolorze bramy, z logo firmy BYSTRY, która została zamocowana do blachy nakładkowej. Dzięki temu zabiegowi brama jest spójna z systemem identyfikacji marki BYSTRY co podkreśla prestiż firmy i buduje świadomość marki w oczach jej kontrahentów.

KOLORYSTYKA

Realizacja została wykonana w pięknym kolorze Antracytu – RAL 7016 w wykończeniu matowym, który idealnie pasuje do czerwonego koloru cegły z początków XX wieku.

System DUPLEX – czyli połączenie powłoki cynkowej z powłoką lakierowaną gwarantuje wydłużenie czasu eksploatacji tego produktu, przy gwarancji antykorozyjnej na 5 lat.

Produkty z tej realizacji

Kliknij w produkt, żeby dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ

Obejrzyj zdjęcia „przed” i „po” realizacji i oceń nasz poziom profesjonalizmu przed podjęciem współpracy. Jeśli masz pytania – przejdź do sekcji kontakt i zadzwoń lub skontaktuj się mailowo.

Szukasz informacji na temat bramy dwuskrzydłowej Traffic, rozwiązania MULTI BOX lub chcesz po prostu ogrodzić swoją inwestycję?

Skontaktuj się z nami
– doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!