Menu Zamknij

WOKA Poznań

Ul. Tyrwacka w Poznaniu

HOME INCLUSIVE. BRAMA WJAZDOWA – PRZESUWNA

Home Inclusive to jedna z naszych ulubionych kolekcji – od razu widać myśl, która przyświecała projektantom firmy WIŚNIOWSKI. Piękno, elegancja, perfekcja – takie realizacje cieszą nasze serca i przede wszystkim oczy naszych klientów.

Na tej inwestycji zamontowaliśmy Bramę Ogrodzeniową Posesyjną Przesuwną prawą z kolekcji HOME INCLUSIVE marki Wiśniowski we wzorze AW.10.200. Brama ta przesuwa się wzdłuż linii ogrodzenia co pozwala na oszczędność miejsca co jest niewątpliwym atutem przy inwestycjach, gdzie nie ma go zbyt wiele. Samonośna konstrukcja tego produktu pozwala na efektywną pracę bramy bez względu na warunki atmosferyczne.

KOLORYSTYKA

Kolor bramy wjazdowej dopasowaliśmy do koloru zamontowanej wcześniej bramy garażowej tak, by współgrały wizualnie – Antracyt – RAL 7016 w macie.

Produkty z tej realizacji

Kliknij w produkt, żeby dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ

Obejrzyj zdjęcia z tej realizacji i przekonaj się jak wielkie znaczenie w kwestii estetyki mają spójne wzorniczo elementy wykończeniowe. Skontaktuj się z naszym doradcą, dowiedz się więcej o ofercie HOME INCLUSIVE. I Ty możesz cieszyć się eleganckim zestawem okien, drzwi, bram i ogrodzeń przez długie lata.

Szukasz informacji na temat bramy dwuskrzydłowej Traffic, rozwiązania MULTI BOX lub chcesz po prostu ogrodzić swoją inwestycję?

Skontaktuj się z nami
– doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!