Menu Zamknij

Zmieniamy się

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Idziemy po więcej!

Przez ponad 17 lat trwania naszej działalności w branży budowlanej staraliśmy się systematycznie podnosić swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie niezbędne do świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przez szereg lat dbaliśmy o to by produkty, które oferuje firma WOKA odpowiadały na Wasze potrzeby, a kompleksowa obsługa spełniała wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Dzięki Waszym ocenom i opiniom wiemy, że każdy wysiłek włożony w ulepszenie naszej wspólnej drogi od złożenia zamówienia po realizację – jest wart czasu, który na niego poświęcamy.  

Wiemy już, że określacie nas jako firmę godną zaufania i stającą na wysokości zadania – bardzo dziękujemy za zaufanie i … idziemy po więcej!

Tworzymy przyszłość.

W czasach, w których nie wiadomo jak będzie wyglądało „jutro” nas wszystkich, staramy się rozwijać zgodnie z myślą Petera F. Druckera – „ Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – dlatego nie spoczywamy na laurach i wprowadzamy zmiany, które uczynią naszą firmę jeszcze mocniejszą, a nasze usługi najlepszymi na rynku.

Teraz – mając już trzy filie w różnych częściach Polski – Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Słubicach, zdecydowaliśmy o ujednoliceniu wizerunku firmy WOKA – począwszy od strony internetowej, na której właśnie jesteś.

Zmiana ku lepszemu.

Stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz wszelkie informacje, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji dotyczących zakupu: okna, drzwi, bram garażowych lub ogrodzeniowych czy w końcu samych ogrodzeń. 

W zakładce PORADY znajdziesz wiele przydatnych wskazówek, nasz know how i nowinki z branży budowlanej, co pozwoli Ci być zawsze na bieżąco – szczególnie jeśli skorzystasz z opcji zapisu do newslettera. Teraz będziesz już wiedzieć np. jak zwymiarować okno i czy warto oszczędzać na ociepleniu bramy.

W zakładce OFERTA poznasz nasze produkty wykończeniowe dla domu i firmy oraz pobierzesz aktualne katalogi – jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej informacji, możesz skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu lub skontaktować się z obsługą klienta przez formularze kontaktowe. 

Ważną zakładką na stronie są PROMOCJE – to tutaj sprawdzisz ile możesz oszczędzić kupując nasze produkty i usługi. Te informacje również możesz dostawać newsletterem – wystarczy, że się do niego zapiszesz. Obiecujemy, że nie będziemy nadużywać tej formy komunikacji ;).

Przy podejmowaniu decyzji o współpracy na pewno zainteresuje Cię możliwość obejrzenia niektórych z naszych realizacji, czy możliwość przeczytania zweryfikowanych opinii na temat działalności naszej firmy – wszystko to jest dostępne dla Ciebie na naszej nowej stronie – nie mamy nic do ukrycia!

Jesteśmy otwarci na pomysły.

Mamy mnóstwo pomysłów na ciągłe ulepszanie naszej firmy – część z nich jest już w końcowej fazie realizacji i na pewno opowiemy o nich w niedalekiej przyszłości. 

Nie zapominamy jednak, że sercem naszej firmy są ludzie, którym pomagamy spełniać swoje marzenia o idealnym domu z pięknymi drzwiami, roletami czy wygodną w użyciu bramą na pilota. 

To do takich osób jak Ty kierujemy swoje usługi i z chęcią poznamy Twoją opinię na temat naszej firmy– konkretny feedback sprawia, że możemy stawać się coraz lepsi.

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół WOKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *