Menu Zamknij

Zmieniamy się

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Idziemy po więcej!

Przez ponad 17 lat trwania naszej działalności w branży budowlanej staraliśmy się systematycznie podnosić swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie niezbędne do świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przez szereg lat dbaliśmy o to by produkty, które oferuje firma WOKA odpowiadały na Wasze potrzeby, a kompleksowa obsługa spełniała wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Dzięki Waszym ocenom i opiniom wiemy, że każdy wysiłek włożony w ulepszenie naszej wspólnej drogi od złożenia zamówienia po realizację – jest wart czasu, który na niego poświęcamy.  

Wiemy już, że określacie nas jako firmę godną zaufania i stającą na wysokości zadania – bardzo dziękujemy za zaufanie i … idziemy po więcej!

Tworzymy przyszłość.

W czasach, w których nie wiadomo jak będzie wyglądało „jutro” nas wszystkich, staramy się rozwijać zgodnie z myślą Petera F. Druckera – „ Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – dlatego nie spoczywamy na laurach i wprowadzamy zmiany, które uczynią naszą firmę jeszcze mocniejszą, a nasze usługi najlepszymi na rynku.

Teraz – mając już trzy filie w różnych częściach Polski – Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Słubicach, zdecydowaliśmy o ujednoliceniu wizerunku firmy WOKA – począwszy od strony internetowej, na której właśnie jesteś.

Zmiana ku lepszemu.

Stworzyliśmy miejsce, w którym znajdziesz wszelkie informacje, które mogą pomóc Ci w podjęciu decyzji dotyczących zakupu: okna, drzwi, bram garażowych lub ogrodzeniowych czy w końcu samych ogrodzeń. 

W zakładce PORADY znajdziesz wiele przydatnych wskazówek, nasz know how i nowinki z branży budowlanej, co pozwoli Ci być zawsze na bieżąco – szczególnie jeśli skorzystasz z opcji zapisu do newslettera. Teraz będziesz już wiedzieć np. jak zwymiarować okno i czy warto oszczędzać na ociepleniu bramy.

W zakładce OFERTA poznasz nasze produkty wykończeniowe dla domu i firmy oraz pobierzesz aktualne katalogi – jeśli uznasz, że potrzebujesz więcej informacji, możesz skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu lub skontaktować się z obsługą klienta przez formularze kontaktowe. 

Ważną zakładką na stronie są PROMOCJE – to tutaj sprawdzisz ile możesz oszczędzić kupując nasze produkty i usługi. Te informacje również możesz dostawać newsletterem – wystarczy, że się do niego zapiszesz. Obiecujemy, że nie będziemy nadużywać tej formy komunikacji ;).

Przy podejmowaniu decyzji o współpracy na pewno zainteresuje Cię możliwość obejrzenia niektórych z naszych realizacji, czy możliwość przeczytania zweryfikowanych opinii na temat działalności naszej firmy – wszystko to jest dostępne dla Ciebie na naszej nowej stronie – nie mamy nic do ukrycia!

Jesteśmy otwarci na pomysły.

Mamy mnóstwo pomysłów na ciągłe ulepszanie naszej firmy – część z nich jest już w końcowej fazie realizacji i na pewno opowiemy o nich w niedalekiej przyszłości. 

Nie zapominamy jednak, że sercem naszej firmy są ludzie, którym pomagamy spełniać swoje marzenia o idealnym domu z pięknymi drzwiami, roletami czy wygodną w użyciu bramą na pilota. 

To do takich osób jak Ty kierujemy swoje usługi i z chęcią poznamy Twoją opinię na temat naszej firmy– konkretny feedback sprawia, że możemy stawać się coraz lepsi.

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół WOKA

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *