Menu Zamknij

Kim jesteśmy?

Firma WOKA to przedsiębiorstwo rodzinne z ponad 17 – letnim doświadczeniem na rynku okien, drzwi, bram i ogrodzeń. Nasze trzy filie usytuowane w Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu i Słubicach obsługują zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych oferując kompleksową obsługę od wymiarowania, przez doradztwo i projekt, często przez pomoc przy uzyskaniu kredytu, po demontaż, montaż i opiekę posprzedażową.

Zdobywana latami wiedza i doświadczenie oraz bogata oferta pozwala nam optymalnie dopasować produkty i rozwiązania do Twoich potrzeb. 

Przez indywidualne podejście do każdej inwestycji, wysoką jakość obsługi na każdym jej etapie oraz profesjonalizm cieszymy się doskonałą opinią naszych klientów.

Co nas wyróżnia?

  • Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – staramy się sprostać projektom nietypowym ze względu na kolor, wymiar czy montaż.
  • Nasza obsługa jest kompleksowa, a w ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do wykończenia domu.
  • Pilnujemy terminów i jakości produktów i oferowanych usług.
  • Cały czas podnosimy jakość naszych usług, wprowadzamy nowe produkty i usługi do oferty.
  • Możesz na nas liczyć! Nie zostawimy Cię samemu sobie w sytuacji awaryjnej, ponieważ Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję stawiamy na pierwszym miejscu.

Cieszymy się, że bierzesz pod uwagę współpracę z naszą firmą. Dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z naszym doradcą i zapytaj o szczegóły oferty.

Pozdrawiamy i życzymy udanych inwestycji,
Firma WOKA

Bogata oferta

Znajdziesz tu ofertę dla domu i firmy. Rolety, okna, bramy garażowe i posesyjne, drzwi, ogrodzenia, systemy parkingowe i przeładunkowe oraz wiele innych.

Indywidualne rozwiązania

Zależy Ci na personalizacji ze względu na kolorystykę, wymiary lub konstrukcję? Dołożymy wszelkich starań, żeby zrealizować Twoją wizję!

Kompleksowa obsługa

Nie martw się o szczegóły! Doradzimy, zwymiarujemy, zaprojektujemy, zamontujemy, serwisujemy i nawet pomożemy uzyskać kredyt!

Gwarancja

Dbamy o to, by jakość naszych usług była zawsze na najwyższym poziomie. Produkty, które Ci proponujemy spełniają wymagane normy oraz objęte są gwarancją producenta.