Menu Zamknij

PROFIL 92

Szukasz stylowych, drewnianych okien, które są jednocześnie energooszczędne? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wybór okna Profil IV92 Euroline. Dodatkowe, piankowe uszczelki zmniejszają ryzyko utraty ciepła, a tym samym obniżają rachunki za energię cieplną. Okna są wykonane w drewnie: sosna, dąb oraz meranti, dostępne w kilkunastu różnych kolorach.

Kliknij „więcej” i poznaj wszystkie dostępne systemy: „STANDARD”, „SOFT”, „RETRO” czy „BELGIA”.

PROFIL 88

Szukasz klasycznych i zarazem energooszczędnych okien? Świetną propozycją dla Ciebie są okna Profil IV88 Euroline, które wzbogacone o dodatkowe uszczelki zapewnią dobrą ochronę przed hałasem z zewnątrz oraz ograniczą wydostawanie się ciepła na zewnątrz. Wykonane zostały w drewnie: sosna, dąb i meranti z  perfekcyjnie gładkim wykończeniem, co zapewnia łatwą pielęgnację i utrzymanie w czystości.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z szeroką paletą kolorów oraz systemem „STANDARD”, „SOFT”, „RETRO”, czy „BELGIA”.

PROFIL 78

Szukasz okien drewnianych, solidnych, a zarazem oryginalnych? Doskonałą propozycją dla Ciebie będą okna drewniane profil system IV78. Naturalne drewno zabezpieczone zostało wodoodpornymi lakierami, dzięki czemu okna są trwałe i solidne. Powierzchnia okna jest łatwa w utrzymaniu czystości. Oferta obfitująca w różnorodne modele sprawia, że wybrane okna idealnie dopasują się zarówno do wykończenia klasycznego, oryginalnego oraz w starym, zabytkowym stylu. Dostępne w kilkunastu kolorach.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z modelami „STANDARD”, „SOFTLINE”, „RETRO”, oraz „BELGIA”.

PROFIL 68

Szukasz okien drewnianych, solidnych, a zarazem oryginalnych? Doskonałą propozycją dla Ciebie będą okna drewniane profil system IV68. Dzięki zastosowaniu naturalnego drewna i zabezpieczeniu wodoodpornymi i ekologicznymi lakierami, okna są trwałe, solidne i przyjemne w dotyku. Dostępne są w różnych wariantach, dlatego bez względu na to, czy wykończenie domu będzie klasyczne, nowoczesne czy bardziej w starym stylu, na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z modelami „STANDARD”, „SOFTLINE”, „RETRO” oraz szeroką paletą kolorów.