Menu Zamknij

Brama PRIME

Diament wśród bram. Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego – brama PRIME jest opcją dla Ciebie.

Nowa generacja bram segmentowych.

Brama garażowa WIŚNIOWSKI nowej generacji. Już nie musisz wybierać między jakością, bezpieczeństwem, nowoczesnym designem i techniką – brama PRIME, to rowiązanie na miarę Twoich oczekiwań.

PRIME jest w pełni wyposażonym, kompletnym i automatycznym produktem marki WIŚNIOWSKI. Klasyczny wygląd i inteligentnie zaprojektowane wnętrze stanowi o jej bezkonkurencyjności.

Odtwórz wideo

Jakość i technologia

Brama PRIME posiada innowacyjny technologicznie panel INNOVO, który zwiększa wytrzymałość konstrukcji oraz termoizolację bramy.

Panel ten posiada 5 – warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, jest wypełniony ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz posiada specjalne systemy osłon i uszczelnień.

Optymalna konstrukcja panelu umożliwiła zbudowanie idealnego płaszcza, dzięki któremu brama PRIME jest technologicznie doskonała.

Panel INNOVO 60 mm

Przekroj Panelu INNOVO wraz z osłoną miedzypanelową, mocowaną
na wewnętrznej stronie skrzydła bramy.

PRIME.

Uniwersalność i design w jednym.

Określenia luksus i komfort idealnie oddają charakter produktu.

Ponadczasowy minimalizm, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i przemyślane wykończenia osłaniające ruchome elementy bramy sprawiają, że będzie ona cieszyć Twoje oko przez długi czas.

Bezpieczeństwo
to podstawa.

Design czy uniwersalność to nie wszystko. Technologia zastosowana w bramie PRIME pozwala nie tylko chronić ale i zapobiegać niebezpieczeństwu.

Nowoczesne systemy zabezpieczeń elementów konstrukcji czy części mechanicznych zostały stworzone w trosce o Twój bezpieczny dom.

Warto zwrócić uwagę na opracowane systemy, które współgrajac z niektórymi częściami konstrukcji tworzą bezpieczną bramę.

Energooszczędność

Przemyślana termoizolacja pozwala zaliczyć produkt do kategorii energooszczędnych czy nawet pasywnych.

Bramy PRIME to szansa na ograniczenie strat ciepła w obiekcie.

Termoizolacja na wysokim poziomie.

Termoizolacja to kolejny punkt na długiej liście atutów bram PRIME. Uzyskano możliwie najniższy współczynnik ciepła przy wykorzystaniu właściwości termoizolacyjnych panelu INNOVO – 0,33 W/m2K, co przekłada się na maksymalizację zysków energetycznych. Zastosowane technologie pozwalają osiągać wspaniałe współczynniki przenikania ciepła

Wzory

Brama z
paneli bez przetłoczeń

Brama z
przetłoczeniami wysokimi

Brama z
aplikacjami ozdobnymi

Rodzaje panelu INNOVO

Panel INNOVO 60 mm
bez przetłoczeń "G"

Panel INNOVO 60 mm
przetłoczenia wysokie " W"

Struktura

Smoothgrain

SANDGRAIN

SILKLINE