Menu Zamknij

Bramy rozwierne

Klasyczne rozwiązania i estetyczny design – bramy dla zwolenników prostych konstrukcji.

Niezawodność

Połączenie tradycji i nowych rozwiązań, które dobrze się prezentują i są użyteczne.

Proste i sprawdzone rozwiązania gwarantują niższą cenę oraz niezawodną pracę. W ten sposób zamknięcie Twojego garażu jest najbardziej ekonomiczne.

Jeśli jesteś zwolennikiem prostej konstrukcji, która nie wymaga żadnych dodatkowych napędów, bo wystarczy Ci wyłącznie siła Twoich mięśni, to wykonana z profili aluminiowych i blachy ocynkowanej brama rozwierna spełni Twoje oczekiwania.

Funkcjonalność

Mnóstwo możliwości

Dopasuj produkt do swoich potrzeb

Bramę możesz zamontować w garażu wolnostojącym jak i garażu szeregowym, gdzie nie masz dostępu do prądu lub jest on mocno ograniczony. Dzięki zamontowanym ogranicznikom zawiasów brama została zabezpieczona przed wyważeniem, a ogranicznik otwarcia powstrzyma skrzydło przed nadmiernym otwarciem i wyłamaniem.

Kiedy chcesz, żeby brama pozostała otwarta, możesz użyć zamontowanej w skrzydle stopki, która zablokuje możliwość przypadkowego zamknięcia bramy.

Możesz wybrać bramę z ociepleniem, to pozwoli Ci na utrzymanie ciepła w ogrzewanym miejscu i poprawi izolację garażu. Brama jest bardzo trwała, dzięki zastosowaniu ocynkowanych kształtowników stalowych skręcanych ze sobą.

Dodatkowym zabezpieczeniem Twojego mienia są montowane cztery rygle zatrzaskowe po dwa na górze i dwa na dole, żeby nikt niepowołany nie dostał się do Twojego garażu.

Możesz wybrać bramę spośród pięciu wzorów. Brama występuje w siedmiu standardowych kolorach malowania oraz dwóch drewno podobnych. Jeśli, któryś z nich nie przypadnie Ci do gustu i stwierdzisz, że potrzebujesz innego, który lepiej będzie się komponował z elewacją Twojego garażu, to dajemy Ci możliwość wyboru malowania z palety ponad 200 kolorów

Wzory

Brama rozwierna dwuskrzydłowa wypełniona blachą T - 10, układ wypełnienia pionowy, brama z symetrycznym podziałem skrzydeł

Brama rozwierna jednoskrzydłowa wypełniona blachą T - 10, układy wypełnienia pionowy

Brama rozwierna dwuskrzydłowa wypełniona blachą T -10, układ wypełnienia skośny

Brama rozwierna dwuskrzydłowa wypełniona blachą T -10, brama z okienkiem w układzie pionowym z kratką wentylacyjną

Brama rozwierna dwuskrzydłowa wypełniona blachą T -10, układ wypełnienia poziomy

Kolory

Zielony
RAL 6005

7016-antracyt

Grafitowy
RAL 7016

Jasnoszary
RAL 7035

Brązowy
RAL 8014

Ciemnobrązowy
RAL 8017

Srebrny
RAL 9006

Biały
RAL 9016

Kolory DREWNOPODOBNE

zloty-dab

Złoty dąb

ciemny-dab

Orzech