Menu Zamknij

IDEAL 8000

Szukasz okien, które są nie tylko estetyczne ale i funkcjonalne? Jeśli cenisz sobie komfort na najwyższym poziomie to okna IDEAL 8000 są idealną propozycją dla Ciebie. Ten produkt gwarantuje wysoką termoizolację, bezpieczeństwo i akustykę.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o rozwiązaniu „Bonding inside”, technologii wklejanej szyby czy designie tego produktu.

IDEAL 7000

Niski współczynnik przenikania ciepła to dla Ciebie priorytet? Jeśli energooszczędność to właściwość, na którą zwracasz uwagę przy wyborze okien, a przy tym cenisz sobie elegancję i innowacyjne rozwiązania to okna IDEAL 7000 są idealną propozycją dla Ciebie. Ten produkt wyznacza nowy standard, nie tylko w sferze funkcjonalności czy estetyki, ale i również technologii.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o zaletach technologii „Multifalz”, innowacyjnej technologii „Powerdur Inside” i rozwiązaniach hybrydowych.

IDEAL 5000

Interesuje Cię technologia na miarę XXI wieku? Szukasz produktu, który zapewni Ci wysoki komfort użytkowania? Okna IDEAL 5000 są propozycją, którą warto wziąć pod uwagę. Ten produkt to również wyjątkowe wzornictwo i mocna konstrukcja.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o zabezpieczeniach przed włamaniem “Safetec Inside”, kolorystyce czy parametrach cieplnych.

IDEAL 4000

Cenisz ciszę ponad wszystko? Oprócz wysokiej izolacyjności dźwiękowej zależy Ci również na wysokiej izolacyjności termicznej? Okna IDEAL 4000 to propozycja warta uwagi. Ten produkt reprezentuje najnowocześniejszą myśl techniczną będąc jdnocześnie ponadczasowo eleganckim.   

Kliknij „więcej” i przeczytaj o nowym wariancie skrzydła IDEAL 4000, czy szerokim wachlarzu kombinacji profili.

 

PRIMO 82 (VEKA)

Bezpieczeństwo stawiasz zawsze na pierwszym miejscu, a funkcjonalność to podstawa przy wyborze stolarki okiennej? Okna PVC PRIMO 82 są idealną propozycją dla Ciebie – szczególnie jeśli cenisz sobie również nowoczesny design, czy możliwość wyboru z szerokiej palety kolorów.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o technologii jutra – V – Perfect czy termoizolacji tego produktu.

PRIMO 70 (VEKA)

Prostota w designie i maksimum funkcjonalności – czy to brzmi jak produkt dla Ciebie? Okna PVC PRIMO 70 to propozycja, którą musisz wziąć pod uwagę, jeśli cenisz sobie niezawodność i szukasz poczucia bezpieczeństwa.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o okuciach czy zaczepach antywyważeniowych oraz technologii jutra – V – Perfect.