Menu Zamknij

Roleta natynkowa ST 2000


Szukasz rolety, którą można zamontować zarówno na oknie jak i elewacji? W takim wypadku, najlepszą oferta dla Ciebie będzie wybór rolety zewnętrznej ST2000. Roleta nie tylko stanowi dodatkowe zabezpieczenie mieszkania czy lokalu, ale również zapewnia izolację termiczną. Dzięki temu można obniżyć dotychczasowe zużycie energii cieplnej. Z kolei w lato będzie pełnić funkcję ochronną przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z możliwościami montażu tego modelu oraz dostępnymi kolorami.

Roleta natynkowa RL 2000

 

Zależy Ci na dobrej jakościowo rolecie zewnętrznej, a zarazem w rozsądnej cenie? Model RL2000 będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Roleta znajduje się w owalnej skrzynce, wykonana jest z dobrej jakości, trwałego materiału. Jest dodatkowym elementem zabezpieczenia mieszkania lub lokalu. Latem, dobrze sprawdza się również jako ochrona przed promieniami słonecznymi. Zimą, dzięki rolecie RL2000 ograniczymy zużycie energii cieplnej. Dostępna jest w 3 kolorach.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z możliwościami montażu rolety.

Roleta natynkowa OS 2000

Zależy Ci, aby roleta zewnętrzna była solidna, ale również dobrze wyglądała? Jeśli cenisz sobie dobrą jakość oraz elegancję, doskonałym produktem dla Ciebie, będzie roleta OS2000. Skrzynka, w której znajduje się roleta jest półokrągła, dzięki temu zamontowana na oknie lub elewacji będzie wyglądać elegancko. Roleta dostępna jest także w wersji z moskitierą. Zapewni dodatkową ochronę Twojego lokalu lub mieszkania.

Kliknij „więcej” i poznaj wszystkie szczegóły montażu oraz pełną gamę kolorów do wyboru.

Roleta natynkowa OL 2000


Szukasz rolety w rozsądnej cenie, dobrze wykonanej, a jednocześnie z zachowaniem ciekawej stylistyki? Doskonałą propozycją dla Ciebie, jest wybór rolety OL2000. Roleta, która może być montowana zarówno na oknie jak i elewacji. Skrzynka ekstrudowana wykonana w technologii tłoczenia aluminium, zapewnia idealne rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. W zestawie standardowym dostępne są półokrągłe nakładki na prowadnice.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z dostępnymi rozmiarami oraz kolorami.