Menu Zamknij

Roleta nadstawna MX 1200

Szukasz rolety do okien typu renowacyjnego i monoblock? Wybierz roletę MX1200, której wybór będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Roleta może być montowana na ramy okienne od 60 do 180mm. Jest solidna i wykonana z dobrej jakości tworzywa, które dzięki odporności na promienie słoneczne zmniejsza ryzyko przebarwień. Roletę można obsługiwać ręcznie lub za pomocą pilota/przełącznika.

Kliknij „więcej” i poznaj więcej niestandardowych możliwości montażu tego modelu.

Roleta nadstawna TL 1000

Szukasz nadstawnej rolety uniwersalnej, takiej, którą można zamontować zarówno na budynkach dopiero budowanych jak i w trakcie modernizacji starych budynków? Takie wymogi spełnia roleta TL1000, która będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Roletę można zamontować do okien, o maksymalnej grubości ramy 95mm. Roletę można obsługiwać zarówno ręcznie, używając taśm oraz elektrycznie przy pomocy pilota/przełącznika.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z pełną kolorystyką profili oraz możliwością montażu.

Roleta nadstawna CC 1000

Zależy Ci, aby wybrane rolety były nie tylko energooszczędne, ale także łatwe w użytkowaniu oraz o prostym, klasycznym wyglądzie? To wszystko zyskasz dzięki rolecie nadstawnej CC1000, wybór tej rolety będzie dla Ciebie doskonałą decyzją. CC1000 to podstawowy system rolet naokiennych. Można je zamontować do okien, z maksymalną grubością ramy okiennej 95mm. Łatwe użytkowanie zapewnia możliwość obsługi ręcznej oraz z użyciem pilota.

Kliknij „więcej” i poznaj kolorystykę profili oraz szczegółowy sposób montażu.

 

Roleta nadstawna TP 1000K

Poszukujesz rolet nadstawnych, które będą odpowiednie na szerokie, niestandardowe ramy okienne? Świetnym rozwiązaniem dla Ciebie, będzie wybór modelu TP1000. Doskonale sprawdzi się przy ramach okiennych do 264mm. Oprócz dodatkowego zabezpieczenia lokalu, roleta ochrania nas przez promieniami słonecznymi, latem, a zimą przed zbędnym uciekaniem ciepła z pomieszczenia.

Dlatego, nie zastanawiaj się, kliknij „więcej” i poznaj wszystkie możliwości montażu rolety oraz wybierz odpowiednią dla siebie.

Roleta nadstawna SN 5000

Szukasz rolety nadstawnej, która będzie pasowała do nowoczesnego domu, jednocześnie zależy Ci, aby był do niej dostęp z zewnątrz jak i od wewnątrz? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie, będzie zakup rolety SN5000. Dzięki różnym możliwościom montażu to Ty decydujesz, z której strony chcesz mieć dostęp do rolety. Solidne materiały, dodatkowa moskitiera oraz nowoczesny wygląd powoduje, że ten model cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z pełną dostępna kolorystyką oraz wybierz sposób montażu dopasowany do Twoich potrzeb.