Menu Zamknij

MB 104

Szukasz systemu okienno – drzwiowego, który jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne? Jeśli tak to system okienno-drzwiowy z przegrodą termiczną MB-104 Passive powinien być dla Ciebie idealny. System ten cechuje najwyższa izolacja termiczna. Idealnie sprawdzi się nie tylko do montażu okien, ale również do drzwi, wiatrołapów oraz witryn, które są najbardziej narażone na zmienność warunków atmosferycznych.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z wariantami „SI” i „AERO”.

MB 86

Nowoczesna technologia i wysoki standard to coś co cenisz najbardziej? Model MB 86, pierwszy na świecie system aluminiowych drzwi i okien, do którego wykorzystano aerożel, to świetna propozycja dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu solidnego materiału, system jest odporny na warunki atmosferyczne i cechuje go bardzo dobra wytrzymałość na obciążenie. Bez problemu umożliwia montaż ciężkich i dużych konstrukcji.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z wariantami „ST”, „SI”, „AERO” dostosowanymi do Twoich wymagań energooszczędności.

MB 70

Szukasz systemu do montażu drzwi i okien, który będzie energooszczędny? Jeśli cenisz sobie solidne i zarazem estetyczne wykonanie, idealną propozycją dla Ciebie jest system MB-70. Dzięki zastosowaniu specjalnych uszczelek oraz przekładek termicznych, masz pewność, że ciepło pozostanie wewnątrz pomieszczenia, a Ty ograniczysz zużycie energii. Odpowiedni kształt profili oraz szeroka gama kolorów pozwala na uzyskanie estetycznego efektu montażu drzwi lub okna.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z dostępnymi wariantami modelu oraz kolorami.

MB 60

Energooszczędność, możliwość dopasowania do niestandardowych kształtów i jednocześnie solidne wykonanie! Jeśli zależy Ci, aby dopasować system do niestandardowych okiennic, model MB-60 będzie dla Ciebie idealny. Dzięki niemu masz możliwość stworzenia całych konstrukcji łukowych w swoim pomieszczeniu. Przy tak niskim współczynniku przenikania ciepła, możesz ograniczyć swoje wydatki na ogrzewanie pomieszczeń.

Kliknij „więcej” i sprawdź z jakimi systemami można powiązać MB-60.

FUTURO

Szukasz okien energooszczędnych i solidnych? Jeśli zależy Ci, aby montowane okna były uniwersalne, nadawały się zarówno do obiektów handlowych, ale równocześnie sprawdzały się w obiektach mieszkalnych – idealnym rozwiązaniem będą okna aluminiowe FUTURO. Połączenie bezpieczeństwa, szczelności, uniwersalności i funkcjonalności powoduje, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta.

Kliknij „więcej” i zapoznaj się z wszystkimi modelami oraz szeroką paletą barw.