Menu Zamknij

Bramy uchylne

Najpopularniejsze rozwiązanie na rynku – proste i solidne.

Sprawdzone rozwiązania

Prosta i solidna konstrukcja, która znajdzie szerokie zastosowanie w garażach wolnostojących, szeregowych albo tych przyległych do Twojego domu.

Brama uchylna od lat jest jedną z najpopularniejszych bram na rynku. Wielu klientów wybrało tego typu bramę ze względu na prostotę użytkowania i sprawdzone, proste rozwiązania mechaniczne. 

Indywidualny charakter Twojej bramy

Mając do wyboru 14 wzorów bramy, na pewno wybierzesz ten, który będzie Ci odpowiadał. Nowością w bramach CONNECT firmy Wiśniowski jest możliwość wypełnienia ozdobną aplikacją szczelin między panelami. Do wyboru masz wypełnienie w kolorze złotego dębu, orzecha lub stali nierdzewnej. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz wybrać dowolny kolor wypełnienia z palety ponad 200 kolorów RAL. Takie wypełnienie wyróżni i podkreśli indywidualny charakter Twojej bramy i miejsca, gdzie będzie ona zamontowana.

Stal nierdzewna

Złoty dąb

Orzech

Dowolny RAL

Konstrukcja

Kiedy już wybierzesz wygląd bramy dla siebie, warto pamiętać, że brama to niezwykle lekka konstrukcja ze stalowej blachy ocynkowanej – Trapez T-10 o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia. Możesz też wybrać perforowaną blachę stalową ocynkowaną.

Konstrukcja ościeżnic połączona jest za pomocą elementów skręcanych, a profile skrzydła łączone są za pomocą specjalnych akcesoriów, co gwarantuje długą żywotność i stabilność całej konstrukcji. 

Brama pracuje bardzo cicho, zapewniają Ci to specjalne łożyska rolkowe. Zamontowane sprężyny naciągowe równoważące ciężar skrzydła są osłonięte bezpiecznymi tulejami, które uchronią Twoje palce przed przytrzaśnięciem. Wybierając bramę w wersji ocieplanej, zabezpieczysz swój garaż przed nadmierną utratą ciepła zimą, a latem zatrzymasz wewnątrz chłodne powietrze. Konstrukcja bramy jest sztywna, nie będziesz miał problemu z jej otwieraniem i zamykaniem.

 

sOLIDNA I ELEGANCKA

Podkreśli charakter Twojej inwestycji

Funkcjonalność

Wzory BRAMY CONNECT

WZÓR H

WZÓR V

Wzory pozostałych BRAM UCHYLNYCH

Pionowe niskie (przetłoczenia)

WZÓR 1 - Poziome niskie (przetłoczenia)

WZÓR 2 - Poziome wysokie (przetłoczenia)

WZÓR 3 - Poziome wysokie z pasem

WZÓR 4 - Pionowe wysokie (przetłoczenia)

WZÓR 5 - Pionowe wysokie z pasem (przetłoczenia)

WZÓR 6

WZÓR 7

WZÓR 20

WZÓR 30

WZÓR 40

WZÓR 50

Kolory

Zielony
RAL 6005

7016-antracyt

Grafitowy
RAL 7016

Jasnoszary
RAL 7035

Brązowy
RAL 8014

Ciemnobrązowy
RAL 8017

Srebrny
RAL 9006

Biały
RAL 9016

Kolory DREWNOPODOBNE

zloty-dab

Złoty dąb

ciemny-dab

Orzech