Menu Zamknij

Seria MakroPro 2.0

Bezpieczeństwo i trwałość konstrukcji są dla Ciebie podstawą, jeśli chodzi o bramy segmentowe? Jeśli uważasz, że dzisiejsze technologie budowania bram segmentowych powinny być przede wszystkim nowoczesne, to bramy segmentowe Makro Pro 2.0 oraz Makro Pro Alu 2.0, są propozycją stworzoną dla Ciebie. Produkty te są bardzo łatwe w montażu i przy serwisowaniu.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o unikalnych rozwiązaniach technologicznych, zastosowanych do budowy bram z serii Makro Pro.

Seria MakroPro 100

Twoje podstawowe oczekiwania, jeśli chodzi o bramy segmentowe to trwałość i bezpieczeństwo użytkowania?
Jeśli według Twojej opinii bramy segmentowe powinny być tworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologi, to bramy segmentowe Makro Pro 100 2.0 i Makro Pro 100 Alu 2.0 są rozwiązaniem stworzonym właśnie dla Ciebie.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o napędzie elektrycznym GFA serii SI.

Seria MakroTherm

Jesteś zdania, że bramy przemysłowe powinny łączyć sprawdzoną konstrukcję z wysoką termoizolacyjnością?

Jeżeli wymagasz od bram przemysłowych trwałości i w pełni zautomatyzowanego napędu elektrycznego, to bramy przemysłowe Makro Therm I Makro Therm XXL spełnią twoje oczekiwania. Bramy wyróżniają się odpornością na obciążenie wiatrem klasy 4.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o kurtynie świetlnej znajdującej się w standardzie.

Automatyka

Uważasz, że automatyka do bram segmentowych powinna być tworzona z zastosowaniem nowoczesnych technologii? Jeśli jesteś zdania, że automatyka do bram segmentowych powinna być stworzona tak, by sprawdzała się w każdych warunkach, to automatyka firmy GFA elektromaten z pewnością będzie dla ciebie najlepszą opcją. Automatyka nadaje się do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o napędach serii SE.