Menu Zamknij

Szlabany

Potrzebujesz stabilnego szlabanu na swoim osiedlu, który zablokuje nieuprawnione pojazdy? Świetnie się składa – nasze szlabany parkingowe i szlabany automatyczne BFT są jednymi z najlepszych na rynku! Produkt ten świetnie spełni swoją funkcję i posłuży Ci na długie lata, z uwagi na wysokiej jakości materiały z jakich został wykonany.

Kliknij „więcej” i dowiedz się więcej na temat charakterystyki tego produktu i rodzajów naszych szlabanów.

Słupki parkingowe

Potrzebujesz postawić zaporę parkingową, ale nie masz do tego potrzebnego sprzętu? Służymy Ci pomocą – nasze słupki parkingowe i zapory dzięki pełnej gamie automatycznych i elektromechanicznych zapór świetnie zabezpieczą wszystkie tereny, potrzebujące kontroli dostępu. Słupki idealne są do użytku zbiorowego, co jeszcze bardziej podkreśla ich funkcjonalność.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o rodzajach oferowanych przez nas słupków i zapor.

Słupki antyterrorystyczne

Musisz zabezpieczyć obiekty specjalne takie jak lotniska czy ambasady, ale nie wiesz jak dokładnie się za to zabrać? Postaw na wysokiej jakości słupki antyterrorystyczne, które świetnie ochronią Twój obiekt. Słupki zostały przetestowane i zatwierdzone przez niezależne organy zgodnie z amerykańskimi normami.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o ich specyfikacji i rodzajach oferowanych przez nas produktów.

Zarządzanie parkingami

Prowadzisz parking i szukasz odpowiedniego systemu zarządzania parkingami? Postaw na nasze sprawdzone systemy automatyki BFT, które pomogą CI w rezerwacji miejsca postojowego i rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych. Nasz produkt przyda Ci się zarówno w celach komercyjnych jak i profesjonalnych.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o oprogramowaniu i dokładnej charakterystyce naszych produktów.