Menu Zamknij

Osłony przeciwsłoneczne

Osłony przeciwsłoneczne latem zapobiegają przegrzewaniu się pomieszczeń, natomiast zimną chronią przed utratą ciepła – jeśli szukasz rozwiązań, które zapewnią Ci dodatkowo izolację akustyczną czy ochronę przed jaskrawym światłem – nie można było lepiej trafić!

Oferta firmy WOKA zawiera szeroki wybór rolet m.in.: rolety rzymskie, wolnowiszące, kasetowe czy dachowe. Znajdziesz u nas również plisy i żaluzje wewnętrzne pionowe i poziome. Dodatkowo dysponujemy również ofertą pergoli i markiz, jeśli wizja Twojego wymarzonego domu takie posiada.

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami po więcej szczegółów. Z chęcią dopasujemy idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb!

Rzymskie

Szukasz idealnego sposobu na przystrojenie swoich okien? Postaw na rolety rzymskie, które świetnie ochronią Cię przed promieniami słonecznymi  w Twoim pomieszczeniu. Ten produkt dostępny jest w sprzedaży w aż czterech, uniwersalnych modelach.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. 7-centymetrowym pasie ozdobnym i technologii sterowanej łańcuszkiem.

Wolnowiszące

Masz problem z uciążliwym słońcem, które nie pozwala Ci rano spać? Wybierz rolety wolnowiszące, które świetnie sprawdzą się w Twoim pomieszczeniu i idealnie zakryją wnętrze przed sąsiadami. Produkt ten dostępny jest w sprzedaży w wielu wariantach tkaninowych, o różnych kolorach i wzorach.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. systemie ich opuszczania i mechanizmach hamujących, podnoszących komfort ich regulacji.

Kasetowe

Lubisz wielofunkcyjność i nowoczesny system ochrony przed nasłonecznieniem? Jeśli cenisz sobie komfort funkcjonowania wewnątrz domu to rolety kasetowe są idealną propozycją dla Ciebie. Ten produkt jest optymalnie dostosowany do oczekiwań każdego klienta i daje gwarancję poczucia prywatności we własnym domu.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. przemyślanej konstrukcji tego modelu oraz dostępnych opcjach kolorystycznych.

Dachowe

Szukasz najlepszego sposobu na ochronę swoich pomieszczeń przed słońcem? Jeśli tak, to rolety dachowe będą dla Ciebie idealną propozycją! Produkt ten w zależności od barwy tkaniny gwarantuje inny stopień zaciemnienia i ma mozliwość regulacji stopnia zwinięcia, dzięki specjalnemu hamulcowi.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. systemie SS i sprężynowym mechanizmie tego produktu.

Plisy

Nie masz pomysłu jak walczyć z niepożądanymi promieniami słonecznymi? Jeśli tak, to plisy będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem! Produkt ten jest niezwykle funkcjonalny i komfortowy w użytkowaniu, dzięki czemu cieszy się sporą popularnością wśród wielu osób.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. szerokim wachlarzu tkanin do wyboru i pełnym zastosowaniu tego produktu.

Żaluzje wewnętrzne poziome

Szukasz produktu prostego w montażu, który uchroni Cię przed słońcem? Jeśli tak, to żaluzje poziome będą dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! Produkt ten pozwlaa na szybkie i sprawne regulowanie stopnia zasłonięcia okna.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. opcji stopniowania kąta nachylenia i wersjach kolorystycznych.

Żaluzje wewnętrzne pionowe

Masz już dość nadmiernego nasłonecznienia Twojego wnętrza? Postaw na żaluzje pionowe, które skutecznie Cię przed nim ochronią. Produkt ten dostępny jest w sprzedaży w dwóch wersjach – z tkaniny lub PCV.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. ich dopasowaniu i wkomponowaniu w aranżację Twojego domu.

Zasłony panelowe

Masz już dość niepożądanych promieni słonecznych, które nękają Cię na balkonie? Zdecyduj się na zasłony panelowe, które będą dla Ciebie idealnym wyborem w tej sytuacji. Produkt ten jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i może zasłonić dowolne okna, w zależności od Twoich potrzeb.
Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. ich dokładnym działaniu i wersjach kolorystycznych.

Pergole

Marzysz o zwiększeniu przestrzeni mieszkalnej? Jeśli tak, to pergole będą dla Ciebie świetnym wyborem! To kompleksowy i wszechstronny system, który powiększy Twoją przestrzeń za pomocą pojedynczych lub podwójnych modułów pergoli.

Kliknij „więcej” i przeczytaj o m.in. dwóch rodzajach pergoli i wersjach kolorystycznych tego produktu.

Markizy

Szukasz innowacyjnej ochrony przed słońcem? Postaw na markizy, które potrafią zredukować nawet 82% promieniowania słonecznego. Produkt ten skutecznie ochroni Cię przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o grupach kaset i półkaset oraz o nowym wsporniku ramion.