Menu Zamknij

Parapety granitowe

Zależy Ci na materiale cechującym się niezniszczalną strukturą i ponadczasowym pięknem? Jeśli tak to granit będzie dla Ciebie idealnym wyborem! Produkt ten charakteryzuje się niezwykłą stabilnością, która gwarantuje długi okres użytkowania.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o granitowych blatach kuchennych i najważniejszych parametrach tego surowca.

Parapety marmurowe

Zależy Ci na niepowtarzalnych parapetach? Postaw na parapety marmurowe, które świetnie sprostają Twoim wymaganiom. Produkt ten wykonany jest z naturalnych materiałów i wygląda inaczej od wszystkich innych parapetów dostępnych na rynku.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o ich grubości i szczegółowych przebarwieniach.

Parapety PCV

Masz już dość zżółkniętych parapetów, które nie wywiązują się należycie ze swojej roli? Jeśli tak, to parapety PCV będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Produkt ten jest odporny na zarysowania i jest uodporniony na wilgoć, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o ich cenie i wersjach kolorystycznych.

Parapety MDF

Myślisz o tym w jaki sposób mógłbyś zastąpić swoje drewniane parapety? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w postaci parapetów MDF. Produkt ten powstał w wyniku połączenia zmielonego drewna, związków organicznych i utwardzacza.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o specyfice tych parapetów i szerokim zastosowaniu.

Parapety z konglomeratu

Nie lubisz działać spontanicznie i wolisz mieć dopasowany każdy szczegół w Twoim mieszkaniu? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to postaw na parapety z konglomeratu. Produkt ten dostępny jest w sprzedaży w wielu wersjach kolorystycznych i stał się w ostatnim czasie elementem „must-have” w wielu mieszkaniach deweloperskich.

Kliknij „więcej” i przeczytaj m.in. o pochodzeniu tego produktu i jego rozmiarach.

Parapety z postformingu

Szukasz ekonomicznych rozwiązań, jeśli chodzi o budowę Twojego domu? Postaw na parapety z postformingu, które mimo stosunkowo niskiej ceny charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Produkt ten często używany jest w wielu domach, szkołach czy pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Kliknij „więcej’ i przeczytaj m.in. o ich montażu i estetycznym wyglądzie.

Parapety renowacyjne PCV

Nie wiesz jak przykryć istniejący już parapet? Zależy Ci łatwym i szybkim montażu? Jeśli na oba te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to postaw na parapety renowacyjne PCV. Produkt ten łatwo utrzymuje się w czystości i jest niezwykle odporny na zarysowania.

Kliknij „więcej’ i przeczytaj m.in. o montażu i wytrzymałości mechanicznej tego produtku.