Menu Zamknij

Reno System

Funkcjonalne rozwiązania, które zapewnią wiecej niż tylko wysoką estetykę Twojej inwestycji.

Rozwiązania renowacyjne.

Modernizacja służy głównie do dostosowywania właściwości funkcjonalnych istniejącej zabudowy do aktualnie występujących potrzeb jednak jej dodatkowym atutem jest również podniesienie estetyki obiektu.

Proponujemy rozwiązania renowacyjne, które sprawdzą się w każdym przypadku bez względu na warunki zabudowy – nawet w przypadku gdy w budynku nie występuje nadproże, przestrzenie boczne lub występuje nieregularna powierzchnia ścian.

Konstrukcja jest bramy jest montowana do istniejących powierzchni za pomocą systemu kątowników, które wraz z maskownicami pełnią funkcję zastępczą dla brakujących elementów ściany.

Konstrukcja.

Konstrukcja do montażu bram segmentowych wykonana jest ze stali ocynkowanej, która jest odporna na korozję. Możliwość zastosowania maskownic w kolorze bramy sprawia, ze wjazd do garażu zyskuje na walorach wizualnych.

To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie jest formą stelaża, który zastępuje brakujące elementy nadproża czy przestrzenii bocznych co pozwala zamontować elementy konstrukcyjne bramy.

Maskownice renowacyjne.

Przy wymianie bramy garażowej może dojść do uszkodzenia otworu garażowego.

W takich sytuacjach proponujemy zastosowanie maskownic w kolorze bramy, które umożliwiają ukrycie powstałych uszkodzeń.

Blendy renowacyjne.

Estetyka, estetyka i jeszcze raz estetyka!
To rozwiązanie, które szczególnie spodoba się osobom, którym zależy na spójnym wzornictwie obiektów z garażem w bryle.

To idealna propozycja również w przypadku garaży wielostanowiskowych – zastosowane blendy dają możliwość ujednolicenia frontu obiektu z designem płaszcza bramy.

UniPro Nano80.

Niskie nadproże uniemożliwia montaż bramy automatycznej?
Z rozwiązaniem UniPro Nano80 nie stanowi to żadnego problemu – konstrukcja tej bramy została zaprojektowana specjalnie dla takich warunków zabudowy.

Automatyczna brama UniPro Nano80 posiada profilowane prowadnice, dzięki którym może może być stosowana do nadproża o wysokości 80 mm.

Dodatkowymi atutami są szeroka gama kolorów oraz różnorodne wzornictwo.