Menu Zamknij

WOKA Poznań

Ul.Gryfińska w Poznaniu

DWUSKRZYDŁOWA BRAMA TRAFFIC, NAPĘD CAME FERNI 1024

Z wielką dumą prezentujemy realizację wykonaną przez WOKA Poznań przy ul. Gryfińskiej w Poznaniu. Inwestor zdecydował się na bramę dwuskrzydłową z łamanym skrzydłem – Traffic firmy WIŚNIOWSKI. 

Bramę Traffic zastosowano nie tylko ze względu na jej wysoką estetykę ale i również szybkość jej otwierania, która w przypadku tej inwestycji ma duże znaczenie.

Dzięki napędowi CAME FERNI 1024 prędkość otwarcia bramy to tylko 0,6 m/s. Przy tym napędzie mamy gwarancję poprawnej pracy bramy przy temperaturach od -20 do +55 °C.

FURTKA OGRODZENIOWA POSESYJNA CLASSIC, MULTI BOX

Zamontowano również dwie Furtki Ogrodzeniowe Posesyjne z kolekcji Classic, wzór AW.VA.55, posiadające solidną konstrukcję i wysokie walory estetyczne.

Całości dopełnia nasz ulubiony słup MULTI BOX, który pełni rolę nie tylko słupa chwytakowego ale i w swoich funkcjonalnościach posiada integrację ze skrzynką pocztową, wideo domofonem i włącznikiem kodowym. Brzmi nowocześnie prawda? I dokładnie tak jest!

PANEL OGRODZENIOWY VEGA 2D SUPER

Teren inwestycji został ogrodzony panelem VEGA 2D Super, który stanowi integralną część ogrodzenia i charakteryzuje się podwójnym wzmocnieniem poziomym z drutu o większej średnicy, co pozwala nadać panelom odpowiednią sztywność.

KOLORYSTYKA

Całe zamówienie zostało zrealizowane w pięknym kolorze Antracytu -RAL 7016 w wykończeniu matowym.

Specjalny mix powłoki cynkowej z powłoką lakierowaną w systemie DUPLEX pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji tego produktu, a czas gwarancji antykorozyjnej to aż 5 lat.

Produkty z tej realizacji

Kliknij w produkt, żeby dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ

Wyniki naszej pracy widać gołym okiem – obejrzyj zdjęcia i film z realizacji i przekonaj się jak dobrze dobrana i zamontowana brama wraz z ogrodzeniem potrafi zmienić wizerunek inwestycji.

Szukasz informacji na temat bramy dwuskrzydłowej Traffic, rozwiązania MULTI BOX lub chcesz po prostu ogrodzić swoją inwestycję?

Skontaktuj się z nami
– doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!