Menu Zamknij

WOKA Poznań

Ul. Leśnowolska w Poznaniu

BRAMA OGRODZENIOWA POSESYJNA DWUSKRZYDŁOWA – KOLEKCJA CLASSIC

Realizacja inwestycji wykonanej przez firmę WOKA Poznań przy ulicy Leśnowolskiej w Poznaniu. Przy wjeździe na teren posesji inwestor zdecydował się na bramę Ogrodzeniową Posesyjną Dwuskrzydłową z kolekcji CLASSIC, wzór AW.10.71 produkcji firmy WIŚNIOWSKI.

Dzięki zastosowaniu napędu BFT VIRGO BT sterowanie bramy stanie się przyjemnością.

BRAMA OGRODZENIOWA POSESYJNA PRZESUWNA – KOLEKCJA CLASSIC

Dodatkowo na posesji przy wjeździe do garażu klienta zamontowano bramę ogrodzeniową Posesyjną Przesuwną również z kolekcji CLASSIC, wzór AW.10.71 – tym razem z napędem AWSo 2018, który został zaprojektowany tak, by cała automatyka znajdowała się w słupku, co zdecydowanie wpływa na walory wizualne posesji.

FURTKA OGRODZENIOWA POSESYJNA CLASSIC

Chcąc zapewnić spójność wzorniczą inwestycji zamontowano Furtkę Ogrodzeniową Posesyjną z kolekcji Classic, o wzorze AW.10.71. Wzór ten jest jedną z bardziej klasycznych opcji produkcji marki WIŚNIOWSKI. Furtka została dodatkowo zaopatrzona w czujnik otwarcia furtki.

SEGMENT OGRODZENIOWY POSESYJNY – CLASSIC

Na pewno nikogo nie zaskoczymy pisząc, że segment, który został użyty w ogrodzeniu pochodzi z tej samej kolekcji i jest tego samego wzoru co furtka i obie bramy ;). Bardzo dbamy o wizualną i estetyczną stronę naszych usług, ponadto nasi klienci są wymagający i wybierają zazwyczaj opcje spójne wzorniczo – co pozwala uzyskać harmonijny i gustowny efekt.

KOLORYSTYKA

Inwestycja została zrealizowana w kolorze Antracytu -RAL 7016 w wykończeniu matowym.

Produkty z tej realizacji

Kliknij w produkt, żeby dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcia z realizacji świadczą same za siebie. Obejrzyj dokumentację z tych i innych prac i przekonaj się, że warto powierzyć nam realizację swojej wizji pięknego domu. Skontaktuj się z nami i opowiedz o tym jak chcesz wykończyć swoją posesję – podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania!

Szukasz informacji na temat bramy dwuskrzydłowej Traffic, rozwiązania MULTI BOX lub chcesz po prostu ogrodzić swoją inwestycję?

Skontaktuj się z nami
– doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!